Kontakty

Adresa a základní údaje školy

Zengrova 38, Ostrava – Vítkovice
Telefon: 596 614 376

IČO: 25 36 41 03
Č.účtu: 19-8133850267/0100

Napište nám

1 + 4 =

Vedení školy

Ing. Iveta Trtíková
zřizovatelka školy
596 611 506
ekonom@souauto.cz
Ing. Bc. Tomáš Miklovič
ředitel školy, AUT
596 614 376
reditel@souauto.cz
Mgr. Pavel Cnota
zástupce ředitele školy, OAD, AUT
596 614 376  (kl. 24)
cnota@souauto.cz
Jaroslava Rokoszová
hospodářka školy
596 611 506
hospodarka@souauto.cz
Irena Možná
sekretariát školy
596 614 376
rbsou@souauto.cz

Učitel autoškoly

Ing. Bc. Tomáš Miklovič 608 759 742

Zástupce rodičů školské rady

Stanislava Pavlíková                

Pedagogický sbor

Bc. Zdeněk Alčer ICT, ELE, metodik ICT
596 614 376 (kl. 36)
alcer@souauto.cz
Mgr. Eva Benešová CJL, SPV
596 614 376 (kl. 31)
benesova@souauto.cz
Mgr. Svatopluk Daniš MAT, PSZ, AUT, OAD
596 614 376 (kl. 33)
danis@souauto.cz
Jaroslav Grygerek Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
grygerek@souauto.cz
Ladislav Hampl Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
mistri@souauto.cz
Mgr. Alena Matula CJL, Výchovná poradkyně + Školní metodik prevence
596 614 376 (kl. 35)
matula@souauto.cz
Mgr. Zdeněk Chyba AUT, SKS, OAD, KTE, SV
596 614 376 (kl. 33)
chyba@souauto.cz
Bc. Zbyněk Barta OBN, TEV, ZEC, EKO, SPV, EkaŘ
596 614 376 (kl. 34)
barta@souauto.cz
Libor Szkowron Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
szkowron@souauto.cz
Mgr. Nataša Čúvalová TEV, ANJ
596 614 376 (kl. 32)
cuvalova@souauto.cz
Mgr. Jana Schneiderová MAT, FYZ
596 614 376 (kl. 32)
schneiderova@souauto.cz
Ing. Danuše Wojtoňová TMĚ, SZA, STT, TDO, TEK
596 614 376 (kl. 33)
wojtonova@souauto.cz
Mgr. Štefan Greš ELE, učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 34)
gres@souauto.cz
Ing. Martina Capová ANJ
596 614 376 (kl. 32)
capova@souauto.cz
Mgr. Radek Otrusina Správce webových stránek
otrusina@souauto.cz