Kontakty

Adresa a základní údaje školy

Zengrova 38, Ostrava – Vítkovice
Telefon: 596 614 376

IČO: 25 36 41 03
Č.účtu: 19-8133850267/0100

Napište nám

1 + 3 =

Vedení školy

Ing. Iveta Trtíková
zřizovatelka školy
596 611 506
ekonom@souauto.cz
Ing. Bc. Tomáš Miklovič
ředitel školy, AUT
596 614 376
reditel@souauto.cz
Mgr. Pavel Cnota
zástupce ředitele školy, OAD, AUT
596 614 376  (kl. 24)
cnota@souauto.cz
Jaroslava Rokoszová
hospodářka školy
596 611 506
hospodarka@souauto.cz
Irena Možná
sekretariát školy
596 614 376
rbsou@souauto.cz

Učitel autoškoly

Ing. Bc. Tomáš Miklovič 608 759 742

Zástupce rodičů školské rady

Ing. Jaroslav Stejskal                

Pedagogický sbor

Bc. Zdeněk Alčer ICT, ELE, metodik ICT
596 614 376 (kl. 36)
alcer@souauto.cz
Bc. Gita Dudová SKS, KTE, SV
596 614 376 (kl. 33)
dudova@souauto.cz
Mgr. Svatopluk Daniš MAT, FYZ
596 614 376 (kl. 31)
danis@souauto.cz
Jaroslav Grygerek Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
grygerek@souauto.cz
Ladislav Hampl Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
hampl@souauto.cz
Denis Fischer Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
mistri@souauto.cz
Mgr. Alena Matula CJL, Výchovná poradkyně + Školní metodik prevence
596 614 376 (kl. 35)
matula@souauto.cz
Ing. Lucie Miklovičová Šajerová EKO, EKaŘ
596 614 376 (kl. 23)
miklovicova@souauto.cz
Bc. Zbyněk Barta OBN, TEV, ZEC, SPV, EkaŘ
596 614 376 (kl. 34)
barta@souauto.cz
Dominik Možný Učitel odborného výcviku
776 372 998
mozny@souauto.cz
Mgr. Nataša Čúvalová TEV, ANJ
596 614 376 (kl. 32)
cuvalova@souauto.cz
Bc. Martin Šlahorek ELE, FYZ, AUT, OAD
596 614 376 (kl. 34)
slahorek@souauto.cz
Ing. Danuše Wojtoňová TMĚ, SZA, STT, TDO, TEK
596 614 376 (kl. 33)
wojtonova@souauto.cz
Mgr. Štefan Greš ELE, učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 34)
gres@souauto.cz
Ing. Martina Capová ANJ
596 614 376 (kl. 32)
capova@souauto.cz
Mgr. Radek Otrusina Správce webových stránek
otrusina@souauto.cz